#635
#190
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 2,48 ct. EVVS1.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#84R. Belstein
“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671
#320
#92
#330
Een 21,6 karaats gouden herdenkingsmunt Koning Boudewijn. 1951-1976.
#362Rony Van de Vijver
“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
#584
Staande jonge Tchokwe vrouw met een rieten mandje op de rug. DRC.
#277
Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
#531
#113
Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer en messing.
Une cheminée en trois pièces sertie de marbre noir et de laiton.No longer availableDim. h: 28 & 41 cmEstimate: € 80 / 120