#150Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
#40Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#110Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#490Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#475Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
#155Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
#185Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
#385Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
#200Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#250Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#520Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
#90Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150
#9Een hallamp van geel koper en glas.
#647Dinky Toys“Streamlined Fire engine”. Een miniatuurvoertuig. No. 250.
“Streamlined Fire Engine”. Voiture miniature. N° 250.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#305Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. G VS. En spinel met een gezamenlijk gewicht van ± 1,67 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct. G VS. Et spinel ayant un poids total de ± 1,67 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#286Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan één ronde paneeldeur met eronder twee laden.
Buffet en chêne, le dessous à deux portes pleines, le dessus à une porte ronde au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#248“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
#713Twee miniatuurautootjes:- “Volkswagen”. Made in France- “Austin Somerset” Dinky Toys No. 161.
Deux voitures miniatures:- “Volkswagen”. Made in France.- “Austin Somerset”. Dinky Toys n° 161.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#394Een gevarieerd lot met bestekken e.d. zoals 11 vorken en 11 lepels gemerkt Wiskemann, een zilveren sauslepeltje (830‰, keuren van Schoonhoven 1945-46), 12 grote en 12 kleine art deco messen met hoornen heften, een etui met 12 verzilverde vorken en 12 dito lepels, een etui met 12 alpacca koffielepeltjes, verder diverse serveerbestekken, schaaltjes enz. enz.
Lot varié comprenant des couverts et autres: 11 fourchettes et 11 cuillères de Wiskemann, une petite louche à sauce en argent 830‰, poinçons de Schoonhoven 1945-46, 12 grands et 12 petits couteaux art déco aux manches en corne, un étui contenant 12 fourchettes et 12 cuillères argentées, un étui contenant 12 cuillères à café en Alpacca, puis plusieurs couverts de service, des plats etc. etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#139Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
#500Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,22 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,22 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#584Alice Cambier“Twee meisjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870.
“Deux filles”. Huile sur toile. Signée et datée 1870.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 100 / 140