Other lots in this auction
-
#357
Een bronzen en een messingen vijzel, beide met stamper, en een bronzen antropomorfe aquamanile met apocriefe inscriptie “Deus et Lumen MDLXXV”.
Mortier en bronze et un en laiton, avec leurs pilons. Ainsi qu’un aquamanile antropomorphique à l’inscription apocryphe “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#814
“Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
“Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#619Banksy
“Tesco Generation”. Een art-print, genummerd 91/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Tesco Generation”. Art-print numérotée 91/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#483
Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelketting. Lengte 65 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct. L. 65 cm.No longer availableDim. 16,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11
“Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.
“Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#504
Een reeks van vier oude Chinese prenten, bestaande uit een tekst op een blad, een voorstelling met spelende kinderen en twee Chinese wijzen in spiegelbeeld. In kaften.
Suite de quatre estampes chinoises comprenant un texte, des enfants jouant et deux sages chinois miroités. Dans des fardes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#812
Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113
Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519
“Personages met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages aux chapeaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80 / 120