Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2603190879.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #879
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #681
    Daum, France

    Een sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.

    Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #443

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.

    Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #723

    Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #891

    Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.

    Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.

    Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #495

    Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.

    Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #871
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #457

    Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.

    Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #211

    Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.

    Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #420

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #853

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

    Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #698

    Een geslepen kleurloos glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.

    Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.

    Deux vitraux différents, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 98 x 52 & 69 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #713

    Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #401

    Een milieu-de-table van glas en tin.

    Un milieu-de-table en verre et étain.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.

    Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 220 / 250

Other lots in this auction

  • #500
    Märklin 4500; 4502; 4511; 4520 & 4644

    Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO in originele dozen: - Tankwagen Aral. - Tankwagen Shell. - Bruinkoolwagon. - Laadcilinderwagen Bayer. - Tankwagen BP.

    Un lot de wagons à marchandise des voies ferrées allemandes pour rails HO dans leur emballage d’origine: wagon citerne Aral wagon citerne Shell wagon à charbon brun wagon à charge cylindrique Bayer wagon citerne BP.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #752
    Serge Van de Cam

    “Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Composition”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17, 5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,98 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #766
    Bochara

    Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 108 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #361

    “Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.

    ”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #578

    Afrikaans masker. Fang, Gabon.

    Un masque africain. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Een groepje van Saksisch porselein.

    Un groupe en porcelaine de Saxe.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #832
    P. Alechinsky

    “Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #490
    Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639

    Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen. - Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’. - Lege autotransportwagon. - Open goederenwagon.

    Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine: - wagon ouvert avec piliers de support - une grue ‘Krupp-Adelt’ - wagon à voitures vide - wagon de marchandise ouvert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    Géo Bernier
    Period: 1862 - 1918

    “Sloepen aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chaloupes, rivage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More