Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2603190879.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #879
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #401

    Een milieu-de-table van glas en tin.

    Un milieu-de-table en verre et étain.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #420

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #211

    Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.

    Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #698

    Een geslepen kleurloos glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #853

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

    Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271

    Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.

    Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.

    Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #681
    Daum, France

    Een sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.

    Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.

    Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #713

    Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #410

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #723

    Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #457

    Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.

    Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.

    Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #891

    Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.

    Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.

    Deux vitraux différents, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 98 x 52 & 69 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444

    Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.

    Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #871
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #669
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #804

    Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.

    Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #635

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #641

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #281

    Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.

    Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.
    No longer available
    Dim. b: 63 & 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #483

    Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.

    Une dent d'hippopotame africain sculpté
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #837

    Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #555
    Märklin 3031

    Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #316

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488
    Val St. Lambert

    Een lot van twee geslepen kristallen vazen, groen in de massa. Gemerkt onderaan en resp. genummerd 42/116 en 23/150, en vermelding van de designer.

    Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.
    No longer available
    Dim. h 15 cm & h 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More