Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2504170393.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #654
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.

    “Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217

    Ruiter te paard van polychroom brons.

    Jockey à cheval en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221

    “St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.

    “St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #218

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #247

    Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.

    Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #632

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #198

    Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.

    Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #234

    “Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.

    “l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.

    Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232

    Een paar oude koperen koetslantaarns.

    Deux lampes de chariot en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #664

    Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.

    Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.

    Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #259
    M. Le Bret

    Een paar dorpszichten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1899.

    Quelques vues de village. Huile sur panneau. Signés et datés 1899.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #32
    Dirk Baksteen

    “Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.

    “Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Ward Hens
    Period: 1897 - 1963

    “Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Vue sur Lierre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #309
    W. Hoefnagels

    “Geestelijke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    “Religieux”. Huile sur panneau. Signé et daté 1912.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.

    “Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.
    No longer available
    Dim. 54 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #331

    Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.

    Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Edward Moerenhout
    Period: 1801 - 1893

    “De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.
    No longer available
    Dim. 53 x 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #324

    “De bard” & “Gezin in een interieur”. Resp. olieverf op doek en op steen. Het eerste naar een werk van Frans Hals.

    “Le barde” et “Famille dans un intérieur”. Huile sur toile et sur pierre. Ce premier d’après une oeuvre de Frans Hals.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 & 30 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #731

    Een Cubaans mahoniehouten collectiemeubeltje met schuifjes en scharnierblad.

    Meuble de collection en acajou du Cuba aux petits tiroirs et abattant.
    No longer available
    Dim. 87 x 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    “Jonge vrouw met bloemen en groenten”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Jeune femme avec fleurs et légumes”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More