Other lots in this auction
-
#435Een Liberty Dollar uit 1865 en een bronzen munt met beeltenis van Germanicus.
Une pièce d’un Liberty Dollar de 1865 et une pièce de monnaie en bronze représentant Germanicus.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#64Gustaaf De Bruyn“De belegering”. Een aquarel als ontwerp voor een begeleidende illustratie voor “Het brandende stro” door Leopold Vermeiren, verschenen in de krant. Gesigneerd.
“Le Siège”. Aquarelle préparant l’illustration pour “Het brandend stro” par Léopold Vermeiren. Signée.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Driedelig klokstel van verguld metaal en zwart marmer. Pendule en twee kandelaars. De pendule versierd met het beeld van een jonge vrouw met duiven als symbool voor huwelijkse trouw. XIXde eeuw. Kleine manco’s.
Garniture de cheminée trois pièces en métal doré et marbre noir. Pendule et deux candélabres. La pendule décorée d’une sculpture de jeune femme aux pigeons, symbole de loyauté maritale. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#188Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40 / 50 -
#793Een Loetzkommetje van iriserend glas.
Petit bol de Loetz en verre irisé.No longer availableDim. ø: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een koperen wandklok.
Pendule murale en cuivre.No longer availableDim. 43 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#26Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
Un porte-cake anglais à trois niveaux. Style Régency.No longer availableDim. H. 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Vernu“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120

