#47
Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.
#773
#370
Een paar zuilen van verguld koper in Empirestijl.
#663
#742
Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#337
#31
#348
Een XIXe eeuwse samovar van rood koper met houten handvatten.
Samovar en cuivre rouge aux anses en bois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#424
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120
#378
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/35 -
#436
#63
Een kruik van Duits steengoed. XIXe eeuw.
Cruche en grès allemand. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#697
#487
Een vaasje van gesculpteerd jade in de vorm van een aubergine.
Petit vase en jade sculpté en forme d’aubergine.No longer availableDim. l: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Een bronzen cachepot. Japans werk.
#612
“Zittende naakten.” Een paar zandstenen beelden.
#482
“Compositie”. Plakkaatverf op papier. Met inscriptie “Hayden”.
“Composition”. Gouache sur papier. Avec inscription “Hayden”.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#723
Trois sages chinois, une Guanyin assise et une debout et un Bouddha debout en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 80/100 -
#783Léon Houyoux
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#133
Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.
#429
Een sobere oude eikenhouten koffer.
Coffre rustique en chêne.No longer availableEstimate: € 80/120