Similar lots by type
-
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#454Salvador Dali
“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320/350 -
#423
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#437
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350/450 -
#436
Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90/150 -
#303
Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.
Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.No longer availableDim. Ø:10-14cmH:7&10cmEstimate: € 50/60 -
#428
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#335
Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#407
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/180 -
#520
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#418
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#198
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75/100 -
#530
Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#398
Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.
Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#201Unterweissbach
Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#363
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 37 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#571
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3/35 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#61
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
Femme au panier. Une figurine en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#355
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50/70 -
#307
Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.
Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.No longer availableDim. H:40 cmEstimate: € 40/50 -
#71
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#66
Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80/120 -
#366
Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
Un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 205 x 116 cmEstimate: € 50/60 -
#532Piet Smolders
“Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
"Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38,5 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#384
“Moderne compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition moderne. Pastel sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#241Carl Zeiss, Jena
Een microscoop van gietijzer en messing. In bijhorend kastje. Jaren ‘20- ‘30.
Un microscope en fonte et laiton. Dans une caisse assortie. Années 1920 - 1930.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 60/80 -
#210
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une émeraude de +- 50 ct.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#181Jarbel
Bronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120/200