#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
#61Een vaas van geslepen Boheems kristal. Rood in de massa gekleurd.
A vase made of cut Bohemian crystal. Colored in red in the mass. -
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#107Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
A set of 2 vintage Philips telecommunication speakers from an intercom system.