#15Een kruisje van koraal met 18 karaats geel gouden tussenstukjes en slot.
#484Heins“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#148“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
#769Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
#768“Album historique de timbres postes”. Met oude postzegels (medio XIXde tot einde jaren 1920). Letsels en manco’s.
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#349“Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.
”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
#410Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.
#125Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50 / 80