#18
Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.
#789
#399
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.
#363
Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.
Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#571
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180
#528Delvaux
Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.
Châle en soie multicolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#356
Vier stoelen van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een gevlochten rug en zit.
Quatre chaises en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI. Pieds cannelés et dossier et siège cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#465
Een massief messingen kompas.
Boussole en laiton massif.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 101 cmEstimate: € 200/220 -
#241Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#684
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#647
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
#512M. Duffy
“Con Luce”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 94/175 buiten de plaat.
“Con Luce”. Lithographie. Signée et numérotée 94/175 hors planche.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#190
Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
#623
Een milieu de table op hoge voet van verzilverd metaal in barokke stijl.
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650