Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.

Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.

Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.
SKU: 1904160033.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.

    Etagère à pâtisserie à trois niveaux en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #399

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.

    Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

    Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #789

    Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.

    Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.
    No longer available
    Dim. 183 x 184 cm
    Estimate: € 30à / 400
  • #571

    Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

    Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #317
    Swatch

    Een lot van zes polshorloges.

    Lot de six montres à bracelet. Dans leurs boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    J. Van Campen

    “Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347
    Muller frères, Lunéville

    Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.

    Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit een tabakspot, een vaasje en een mandje.

    Lot de faïences belges comprenant un pot à tabac, un petit vase et un panier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612
    Piet Gillis
    Period: 1887 - 1965

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Berger et ses moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #184
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 244 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein. Schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #255

    Een vijf rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en bolletjes.

    Collier aux cinq rangées de perles, perles alternants et fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #723

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.

    Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More