Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk.

Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
Dim. h: 79; l: 84 cm
SKU: 1906180500.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #561

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #173
    Coustou

    “Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #702
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #751

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 9 x 30 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #659

    Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.

    Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #651

    Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.

    Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #761

    Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.

    Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #767

    Een platte en rechthoekige Chinese doos, rondom in rode en zwarte lak, het deksel versierd met een decor van bloemen en insekten in parelmoer. Omstreeks 1930.

    Coffret chinois plat et rectangulaire, travaillé en toutes faces de laque rouge et noire, cartouche à décoration florale et insectes en nacre. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #242

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif arlequin en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,07 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #473

    Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.

    Un masque africain, revêtement en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164

    “Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.

    ”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #296

    Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #41

    Een XIXe eeuwse ceremoniesabel. Slechte staat.

    Un sabre de cérémonie, XIXIème siècle. En mauvais état.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #718

    Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.

    Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een bronzen buste op zwart marmeren sokkel en een bronzen armband.

    Un buste en bronze sur socle en marbre noir. Bracelet en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #490

    Een paar wit metalen tafeltjes.

    Deux petites tables en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h.70 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #422

    Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.

    Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More