Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
Otto Eerelman
Period: 1839 - 1926

“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd

”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.
Dim. 20 x 25 cm
SKU: 1906180197.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #598

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #758

    Een juwelendoos van verschillende houtsoorten met op het deksel een kussen voor hoedenspelden. Mooi versierd met marqueterie. Tijdperk Napoleon III. Met sleuteltje.

    Coffret à bijoux en divers bois précieux, surmonté d’un coussinet pique aiguilles à chapeaux. Belle travaille de marqueterie. Epoque Napoléon III. avec sa clef.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #830

    “L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.

    ”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #832

    “Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.

    ”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #828

    “St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.

    ”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669
    G. Pynaert

    “Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194

    “Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.

    ”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #843
    Elisée Reclus

    “Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.

    ”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #820

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #638

    Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #837
    Manzi, Joyant & Cie, Paris

    “Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.

    ”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #729
    L. Verheyen

    “Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.

    ”Béguinage à Lier”. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 49 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #611

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #824

    “Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.

    ”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #822

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.

    Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #664
    Jan Laenen

    “De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.

    Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672
    F. Mestdagh

    “XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.

    ”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #840

    “Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.

    ”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #217
    Théodore Fourmois
    Period: 1814 - 1871

    “De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    ”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.
    No longer available
    Dim. 33 x 51 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #127

    “Fazant”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer.

    ”Faisant”. Une statue en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #390

    Een drie rijen parelhalssnoer van malachiet.

    Un collier de perles et malachite à trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Van Lesseren

    Rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘66.

    ”Rivière”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘66.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #650

    Een bureau van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vijf laden onder het blad en vijf laden in het opzet.

    Un bureau en chêne sculpté, style Renaissance, à cinq tiroirs sous la tablette et cinq autres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 120 x 130 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden ketting met versiering.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec une décoration.
    No longer available
    Dim. 5,67 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #626

    Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #570

    Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.

    Un bois de cerf avec attache murale. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Jean Colin
    Period: 1881 - 1961

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Een trapeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 195 x 105 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #652
    Val St. Lambert

    Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.

    Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #106

    Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.

    Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More