#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#508Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#416Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#183Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
#557Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 31 x 27cmEstimate: € 150 / 300
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#123Val Saint-LambertEen kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.No longer availableDim. 20 x 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150