#57
Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#541Swarovski
#378Roger Avermaete
“Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.
”Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#743
Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
#605
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#604
Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260 / 300 -
#52
Un portrait miniature d’une jeune femme. Premier quart du XIXème siècle. Encadrement ovale.No longer availableDim. 11 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#762Val St. Lambert
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307
#456Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
#803
Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200