#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#419“Vogel en fruit”. Een paar schilderingen, olieverf op paneel. Eind 19e eeuw.
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
#280Een paar oorbellen van geelgoud en staal.
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90