#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.No longer availableDim. 14 x 16cmEstimate: € 35 / 45