#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#120Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold necklace with a cross-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 750 / 850 -
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#296Een gesculpteerde houten tafel, aanvullend twee stoelen met gestoffeerde zitting.
A carved wooden table, complemented by two chairs with upholstered seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#757RobbedoesEen lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
A lot of 8 Robbedoes hardcover albums. No. 110-119. 111 & 112 missing.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#230Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200