#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#765Een midcentury glaspasta vaas, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#176Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 120 / 200