#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#163Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.No longer availableDim. h 17, Ø 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#427Val Saint LambertEen Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
An Art Deco vase with a label marked VSL Luxval.No longer availableDim. 21 x Ø 14 cmEstimate: € 35 / 70 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#347Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75