#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct. and three sapphires with a total weight of approximately 0.67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#747RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
A set of 10 Robbedoes hardcover albums. Nos. 140-149.No longer availableEstimate: € 50 / 100