#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.
A bronze rococo style candelabra with 5 light points.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#219Floris Jespers“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#401Een lot van 3 kristallen dieren, waarvan 2 Val Saint Lambert.
A lot of 3 crystal animals, 2 of which are Val Saint Lambert.No longer availableDim. 16 x 19cmEstimate: € 30 / 40 -
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
An 18 karat yellow gold woven necklace.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 700 / 800