‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.

'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed.
Dim. 11,5/18 cm
SKU: 2701260594.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #509
    Jacobus Johannes Doeser
    Period: 1884-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser

    'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser.
    Place a bid ›
    Dim. 60/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #299
    Period: 1905

    ‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.

    'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed.
    Place a bid ›
    Dim. 23/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.

    Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case.
    Place a bid ›
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #255

    ‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.

    'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 21/29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #514
    Gustaaf Wappers

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.

    ‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.
    Place a bid ›
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454
    Isidoor Boerewaard
    Period: 1893 - 1972

    ‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.

    'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard.
    Place a bid ›
    Dim. 90/130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #464
    Julien Bal
    Period: 1922 - ....

    Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.

    A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Place a bid ›
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Hubert Henrard
    Period: 1882

    ‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.

    'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 32,5/40 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #158
    Leopold Muller

    “La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman.
    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #290

    ‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    "Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 12/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Place a bid ›
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Manu De Mey

    ‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.

    'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260

  • #191

    Een mahoniehouten schildersezel in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.

    A mahogany painter's easel in Louis XV style, adorned with a rocaille at the top.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 1,95 m
    Estimate: € 170 / 200
  • #376

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Place a bid ›
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #193

    Een lot van 4 antieke haardstenen, 3 uit gebakken klei en 1 plaasteren, diverse motieven.

    A lot of 4 antique firebacks, 3 made of baked clay and 1 plaster, various motifs.
    Place a bid ›
    Dim. 7 x 14.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #529

    “Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 62,5 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #404
    Paul Maas
    Period: 1890-1962

    “Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.

    "Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.
    Place a bid ›
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #174
    Arthur Van Battel
    Period: 1870-1963

    “Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.

    "Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse.
    Place a bid ›
    Dim. 45 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 245/345 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.