Similar lots by type
-
#407de Vianne
Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160/200 -
#98
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#397
Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#249
Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35/45 -
#331
Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#277
“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35/50 -
#757
Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#347
Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
Lot de trois presse-papiers en verre à inclusions.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#725
Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#487
Een miniatuur samoeraihelm.
Casque de samurai miniature.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#548
Een kom van Chinees porselein met en blauw en wit decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de chevaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 150/170 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#766
Een recente commode met drie laden in Lodewijk XV-inspiratie.
Commode récente ouvrant à trois tiroirs d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#16
Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
Table D-end en acajou à deux abattants.No longer availableDim. 160 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een 18 karaats gouden speld bezet met één diamant oude slijp van ± 0,70 ct.
Epingle en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200/250 -
#352Kurt Peiser
“Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.
“Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#721
Een gesculpteerde slagtand met een rij olifantjes. Eerste helft XXste eeuw. Plus vier diverse.
Défense sculpté présentant une rangée de petits éléphants. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons quatre pièces diverses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#77Ch. Hartmann
Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
Tête d’enfant en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#670
Een lot XVIIIe eeuwse kopergravures:- 4 exemplaren van Jombert uit “Oeuvres d’Architecture”. Parijs, 1751.- 2 exemplaren van Nieuhof uit “A new general collection of voyages and travels”. Astley.- 7 exemplaren met als thema “Verrerie Françoise” van Benard.- 2 exemplaren van Masquelier naar een werk van Leibe.
Lot de 15 gravures sur cuivre du XVIIIe siècle:- 4 exemplaires de Jombert des “Oeuvres d’Architecture”. Paris, 1751.- 2 exemplaires de Nieuhof du “A new general collection of voyages and travels”. Astley.- 7 exemplaires avec comme thème “Verrerie Françoise” de Benard.- 2 exemplaires par Masquelier d’après l’oeuvre de Leibe.No longer availableEstimate: € 60/100