Other lots in this auction
-
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#197
Barok houten beeld van een Kerkvoogd. Polychromie deels verdwenen, schade van oude houtworm. Linkerhand ontbreekt, evenals vingers aan de rechterhand. Mogelijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture baroque en bois représentant un fonctionnaire ecclésiastique. La polychromie partiellement disparue, dégâts ancien de vers de bois. La main gauche manque, ainsi que les doigts de la main droite. Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 800/1000 -
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#786
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.No longer availableDim. 9,59 gEstimate: € 900/1000 -
#128
Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.
Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#471
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Schade aan de bovenrand en haarscheur.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 180/200 -
#287
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60/100 -
#101
Engelse zilveren strooiers (3 stuks) en een mosterdpot (zonder binnenwerk). Londen en Birmingham, tijdperk Victoria.
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/200 -
#92P. Tack
“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120/200