#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#26
Een lot boeken, waarbij vier mbt Laurel & Hardy en één mbt Charlie Chaplin.
#277
Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
#5
Een kleurloos glazen drageoir.
#251Robin Koni
“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
#204
#213
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#15
Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#161
Een grote ijzeren kandelaar.
#165Henri GeertsenPeriod: 1892-1969
“Achterhuis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Maison arrière". Gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 16 x 10 cmEstimate: € 15/25