#567Twee Chinese figuren van gesculpteerd bamboe, waarbij één als hoofdsteun.
#431Een grote doos en een kistje met sleutel van wortelfineer, waarbij het tweede met schildpad en messingen inlegwerk op het deksel.
Une grande boite et un coffret avec clé en placage de ronce, le coffret est incrusté d’écaille et de laiton sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#521“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
#357Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
#707Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
#483Een lot van vijf meerkleurige Javaanse Wayang Golèkpoppen
#516Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
Long kilim d’Anatolie aux motifs géométriques.No longer availableDim. 307 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400
#696Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#703Rogers & Bro.Een uitgebreid bestek voor zes personen van verzilverd metaal, inclusief serveerbestekken, peper- en zoutvaatje, enz. In houten menagère.
Lot extensif de couverts en métal argenté pour six personnes contenant entre autres des couverts à service, poivrier et salière, etc. Dans ménagère en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273Drie kaketoes van gesculpteerd albast, waarvan twee een paar vormen.
Trois cacatoès en albâtre sculpté, dont deux qui forment un couple.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#635Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.
Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 280 / 360 -
#66Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
#10Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met robijntjes en pareltjes. Jaren 50.
Chaîne en or jaune 14 ct et son pendentif et boucles d’oreilles assorties sertis de petits rubis et petites perles. Années 50.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 120 / 200 -
#11Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.
#120Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1250 / 1450 -
Bague en ro blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#28Val St. Lambert.Een paar kelkvazen van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Deux vases calice en cristal taillé, couleur rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60