Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.

Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.

Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.
SKU: 0402200658.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.

    Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699
    E. Coates

    “Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).

    ”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #579
    GDS

    “Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.

    “Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #468

    Een achthoekig bord van blauw en wit porselein met een landschapdecor op het plat en bloementuilen op de rand. Chinees werk, tijdperk Qianlong. Een haarlijn.

    Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d’un paysage dans le centre et de bouquets de fleurs sur l’aile. Travail chinois, époque Qianlong. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #590

    “De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.

    “La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35,3 x 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Concentrische bollen van gebeeldhouwd ivoor op staander en in presentatiedoos. Chinees werk, begin XXe eeuw.

    Boules concentriques en ivoire sculpté sur pied et dans la boîte de présentation. Travail chinois, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #748

    Nepalese kukri met ingelegd heft en met lederen schede, versierd met koperdraad en blauw-en roodgekleurde pareltjes en voorzien van twee kleine mesjes, de Chakmak en de Karda. Kling met inscriptie “Nepal”.

    Kukri népalais à manche incrusté et gaine en cuir décorée de fil de cuivre et de perles bleues et rouges. Muni de deux petits couteaux, le Chakmak et le Karda. Lame inscrit “Népal” en Hindi.
    No longer available
    Dim. L. 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #789
    Maria Rombouts

    “Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #434
    Old Lamps, Italy

    Een messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.
    No longer available
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #419

    Een lot van 15 bruine apothekerspotten met markering.

    Lot de 15 pots de pharmacie avec marques.
    No longer available
    Dim. H. 19 - 13,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More