#667
Guanyin avec une lute, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 300/500 -
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80/120 -
#670
#457
Een flesje van Romeins glas.
#642Utugawa Kuniaki
“Sumo Urakaze”. Gekleurde houtsnede. Japan, omstreeks 1870.
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#703
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
#407
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#189
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400/600 -
#836Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#583Louis Leloup
Een vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
Petit vase en pâte de verre à décor peint à la main.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 160/180