Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een sigaarrokend mannetje en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop)

Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).

Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).
Dim. h: 25 & 31 cm
SKU: 1412210571.
Category: Porselein.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 3 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233

    Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.

    Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 10,5 à 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #454
    Salvador Dali

    “Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.

    “Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #518

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.

    Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #437

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #588

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #243

    Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.

    Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17cm e.a.
    Estimate: € 50 / 80
  • #407

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #423

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.

    Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #303

    Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.

    Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.
    No longer available
    Dim. Ø:10-14cm H:7&10cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #513

    Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.

    Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.

    Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 16 à 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #335

    Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.

    Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #517
    Kaiser Porzellan

    Een schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #234
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.
    No longer available
    Dim. 75 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #472
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35x25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69
    Frédéric De Smet
    Period: 1876-1948

    “Epave” & “Mer verte”. Twee aquarellen. Het tweede gesigneerd en gedateerd . Beide met inventarisetiket van de kunstenaar op de verso.

    “Epave” & “Mer verte”. Deux aquarelles. La seconde signée et datée. Les deux avec l'étiquette d'inventaire de l'artiste au verso.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een porseleinen kraagvaas uit Imari porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un vase à col en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Een jardinière van Satsuma-aardewerk.

    Une jardinière en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Twee boeken: - “L’Aviation”. Ed. Hachette. - “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.

    Deux livres : - L'Aviation. Ed. Hachette. - Le port d'Anvers. Une édition avec photos aériennes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #523

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.

    Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214

    “De paardenkoets”. Olieverf op doek.

    La calèche. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 47 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Nicole Halsberghe

    “Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.

    “Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.
    No longer available
    Dim. 19 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #529
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.

    Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #563
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More