#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#166Een art deco stijl bronskleurig dienblad met messingen handvaten.
An Art Deco style bronze-colored tray with brass handles.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#127Een glazen en tinnen karaf met verguld randen en met een druiventakken.
A glass and pewter pitcher with gilded edges and decorated with grapevines.No longer availableOnline onlyDim. h:31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#74Een lot van 8 verzilverde bekers en kandelaars.
A lot of 8 silver-plated cups and candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 25 / 35 -
#192Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#59Een set van 2 koffiepotten en een theepot van hotelzilver.
A set of 2 coffee pots and a tea pot made of hotel silver.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#170Een paar pochettes met decor versierd in kraaltjes.
A pair of pocket squares decorated with beaded ornamentation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#218Een pijp met pijpenkop van terracotta in de vorm van een klassiek Grieks hoofd.
A pipe with a terracotta bowl in the shape of a classical Greek head.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 10 cmEstimate: € 120 / 200