Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrameerd.
Michel Hereman

“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.

”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2603190571.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.

    ”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #895

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #633

    Een liggende bronzen Boeddha

    Un Bouddha couché en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 138 cm
    Estimate: € 1900 / 2100
  • #637

    Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.

    Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #683

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138

    Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.

    Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #405
    Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis

    Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.

    Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #889
    Adams, Tunstall

    Een aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.

    Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #223

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #631

    Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.

    Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #881

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #658

    Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.

    Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #193

    “Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.

    ”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #743

    Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.

    Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #161

    “De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.

    ”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #613

    Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.

    Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #601

    Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.

    Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #593

    Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.

    Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #398

    Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.

    Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #12

    Drie Immerseeltjes.

    Trois petites oeuvres par Van Immerseel.
    No longer available
    Dim. 22 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    ”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #671

    Een paar moderne polychrome Chinees porseleinen vazen. Met figuren in het decor.

    Une paire de vases modernes en porcelaine chinoise polychrome. Décoration de figures.
    No longer available
    Dim. h 94
    Estimate: € 200 / 240
  • #856

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux petites carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 188 x 56 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #824

    Lot Chinees en Japans porselein bestaande uit vijf schoteltjes, een kopje en een bol met deksel.

    Un lot de porcelaine chinoise et japonaise, comprenant cinq petits plats, une tasse et un bol avec couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.

    Un socle en fer forgé et cuivre. Art Déco.
    No longer available
    Dim. H. 70 - Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #706

    Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.

    Un miroir majordome, encadrement à patine dorée.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #33

    Een gedreven koperen samovar.

    Un samovar en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #22
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.

    ”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. 13 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #592
    Theo Bogaert
    Period: 1915 - 2000

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More