#127
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
#97
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
#38Marklin
#58
#721Figaro, Paris
#23
#403
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180
#787
Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#610Chemin de Fer
Twee verschillende zakhorloges remontoirs dubbele kast. V.C. en Suisse.
#473Kings
Bâton de troubadour en bois noirci et métal chromé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#270
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#476
#100
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de citrines ayant un poids totale de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,40 gEstimate: € 2500/3000 -
#751
#373Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
#639Julien Van de Veegaete
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80