Similar lots by type
-
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100/160 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150/200 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#674Gustaaf Helinck
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#234Henri Rowet
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#232A. Vereecke
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#99Georges Steel
“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120/180 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55/75 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976
“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220/280 -
#229Robert Cupis
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#792Talamon
“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#672J. Riemsdijk
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995
“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#745
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.
Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#23
Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein. Eén onderaan gemerkt.
Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome. Une marquée sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.
Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#584
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Deux candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#274Gorey
Een triptiekje in Lodewijk XV-stijl met drie landschappen op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque style Louis XV à trois paysages sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#720
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 1800/2000 -
#276
Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
Une table en chêne sculpté style ‘Tudor’.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#309
“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#683
Concentrische ballen op statief, gedragen door een Chinese wijze. Chinees werk, eerste helft van de XXste eeuw.
Des boules concentriques sur statif, portés par un sage chinois. Travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50/80