#570PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#369“Lassata”. Chromolitho naar Felicien Rops, gemonogrammeerd in de plaat.
“Lassata”. Chromolithographie d’après Félicien Rops, monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192H. Elstrom“Chevaux de Trait.” Bronzen beeld van twee natiepaarden op groen marmeren sokkel.
#569“Abstract”. Gemengde techniek.
Deux plats décoratifs en faïence polychrome de Rouen, l’un du XIXe, l’autre du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 24 en 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Paar grote vazen Chinees porselein.
#531Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#359Kurt Peiser“Op de hoek van de kaai.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd.
“Au coin du quai”. Gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80