#210
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 200/300 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#155
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1500/1600 -
#752Hummel
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50/80 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#112
Icône russe représentant la vie de Marie entourant la Résurrection du Christ. XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 47,5 cmEstimate: € 600/1000 -
#551
Een vaas van Murano glas.
#785
#774
Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.
#697
#550Murphy
Een oude radio in bakelieten kast. Type SAD94S. Bouwjaar 1945.
#150
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500/2600