#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#161Een oude roodkoperen melkkit.
#25Een verguld schilderijlijstje. Buitenmaat: 39 x 42 cm
#99Een Peruviaanse aardewerken fluit.
#43Gevarieerd lot bronzen voorwerpen. Vijzel, steigerend paard, Perzisch paardje en 2 Charlie Chaplin beeldjes.
Diverse lot of bronze objects. Mortar, rearing horse, Persian horse figurine, and 2 Charlie Chaplin figurines.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62Een lot bestaande uit 2 sets borrelglaasjes waarvan één set in verzilverd metalen houder, de andere vroeg 20ste eeuws in blauw glas. Op verzilverd metalen schaaltje gemerkt WMF.
A lot consisting of 2 sets of shot glasses, one set in a silver-plated metal holder, and the other early 20th century in blue glass. On a silver-plated metal tray marked WMF.No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#121Houten brievenopener waarvan het heft in de vorm van de Ijzertoren.
#38Twee tafelbelletjes.
#139Een lot van 4 heiligenbeelden, 2 plaasteren en 2 uit biscuit.
A lot of 4 religious statues, 2 plaster and 2 biscuit.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
Spirou, collector's album no. 21. 1947. Cover in good condition, significant damage to the first pages.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30