#561
#443
Een oude glazen schenkkan, versierd let geëmailleerde motieven. Omstreeks 1900.
#733
#267
Deux vitraux ronds et un rectangulaire. Décor respectivement de nobles, d’un cavalier et d’une allégorie de la géographie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#467
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#47
Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
Lot de deux bouteilles en verre vert et une globe sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#22Andor KomivesPeriod: °1958
Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
#396
Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
#448
#457
#490Fassianos, Daum France
#301
#552
#12Taller Tinta
#762
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120
#356
Secrétaire à abattant en chêne sculpté de style transition ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een handgeknoopt wollen Turks Kazaktapijt.
#686
Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#433
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#612
#444Vlaamse School
“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
#317
Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.No longer availableDim. 95,27 gEstimate: € 30/50 -
#328
#292Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#454
Een wandkapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteau mural décoré de carreaux en Delft.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 20/30