#748Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Un masque en bois polychrome à col en paille.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
#337Messingen klokstel. Driedelig met pendule en twee kandelaars. Einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en laiton. En trois pièces.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Janus“De rede van Antwerpen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Een gepolychromeerde gipsen kom. Gesigneerd.
Un plat en plâtre polychrome. Signé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
#860Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#527Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#128“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15 / 25