Other lots in this auction
-
#407Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.
Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.No longer availableDim. 35 x 40 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#186Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.
Un buffet en chêne à deux corps style Renaissance à deux fois deux portes à moulures et le dessus décoré de motifs incrustés.No longer availableDim. 228 x 165 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#148Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.
Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#469Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.
Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#533“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 110 -
#146Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. 193 x 80 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2679 boeken. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Drie delen. Rode lederen rug, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Twee delen. Lederen rug, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. En 7 andere, de meeste met vochtschade.
9 livres. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Trois parties. Dos en cuir rouge, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Deux parties. Dos en cuir, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. Et 7 autres, la plupart avec traces d’humidité. .No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Un anneau de serviette en argent et une pelle à tarte 830 ‰. Danemark, 1879-1958.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
Un bol en porcelaine de Chine, décor d’un chien Fo.No longer availableDim. Ø 44 cmEstimate: € 260 / 280 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 700 / 800




