Similar lots by type
-
#169
Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.
Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 - 74 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#156
Een milieu-de-table van messing. het plat met een reliëfdecor van instrumenten, de handvatten in de vorm van roofvogels en het geheel gedragen door een siervaas op voet.
Milieu de table en laiton, le platà décor en relief aux instruments, les anses en forme de rapaces. Sur piédouche en forme de vasque.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#134
Een lot messing, bestaande uit twee verschillende koetslampen, een processielamp, een paar vaasjes, een pijpenrekje, een kruisbeeld en twee borden.
Lot de lation comprenant deux lampes de calèche, une lampe de procession, une paire de petite vases, un porte-pipe, un crucifix et deux assiettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#123
Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.
Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#61
Een paar zeshoekige messingen kandelaars. Tijdperk art deco.
Paire de candélabres en laiton hexagonaux. Epoque art déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#149
Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.
Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/40 -
#99
Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#67
Drie paar koperen kandelaars.
Trois paires de bougeoirs en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 30/35 -
#109
Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35/60 -
#13
Een lot van vijftien miniatuur schoentjes of klompjes in diverse uitvoeringen en materialen.
Lot de quinze chaussures diverses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#68
Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/70 -
#193
Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150/200 -
#136
Een siervaasje van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een Chinese figuren tussen bloemen. De fries versierd met twee hoofden. Deksel ontbreekt. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor peint à la main aux personnages chinois entourés de fleurs. Frise décorée de deux têtes. Sans couvercle. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#158
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ijsemmertjes, een opengewerkt schaaltje, drie mandjes en een suikerpot.
Lot de métal argenté comprenant deux seaux à glace, un plat ajouré, trois paniers et un sucrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#76
Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.
Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 11 cmEstimate: € 15/20 -
#146
Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35/50 -
#5
Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#181
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50