Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.

Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.

Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.
Dim. 58 x 80 & 55 x 81 cm
SKU: 2409190362.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #362
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404
    Jacques Lacomblez
    Period: °1934

    Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.

    Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.
    No longer available
    Dim. ± 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.

    ”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #505

    Een gevarieerd lot strips met vakantieboeken van o.a. Suske en Wiske, promotiealbums, bijlagen, catalogi, enz.

    Un lot de bandes dessinées et albums de vacances de Suske et Wiske, des albums de promotion, catalogues, etc…
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 77 x 123 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #661

    Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #860
    Märklin

    Belgische kraan en wagon zonder doos.

    Une grue belge et un wagon. Sans boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 28
  • #83
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #484

    “Marine”. Aquarel.

    ”Marine”. Une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #501
    Emaux de Louvière

    Een crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.

    Un vase Art Nouveau crackleware à figure féminine.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #458
    Petrus Regout

    Een asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.

    Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More