#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
#2“Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.
”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
#29Célestine Vermoelen“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#610Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Un fauteuil sculpté style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
#485Een paar rieten armstoelen.
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#236Een grote gefineerde Engelse dekenkast met door zuiltjes geflankeerde deuren en twee laden onderaan.
Une armoire à linge anglaise en bois de placage, portes flanquées et deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 215 x 190 x 76 cmEstimate: € 120 / 180 -
#528Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.
Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 45