Other lots in this auction
-
#321Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.
Un lot de 25 bandes dessinées par Dargaud, comprenant 12 bandes dessinées d ‘Astérix’, 4 albums de ‘XIII’, 4 albums de Lucky Luke’ et 5 autres.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#889Harimaze“Volle maan te Shibaura”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Pleine lune à Shibaura”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#361Karel Van de Woestijne“Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.
”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#695Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een ovale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#561Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met een dambordmotief.
Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#730Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#485Een paar rieten armstoelen.
Une paire de fauteuils en osier.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 120

