Similar lots by type
-
#40Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.
Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 45,5 cm (met kap)Estimate: € 80 / 100 -
#280R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#332Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#24Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableOnline onlyDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#243L. Leemans“Rozen”. Een lot van drie schilderijtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses”. Lot de trois tableaux. Huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#86Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#385Vlaamse School“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#189Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.
Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableOnline onlyDim. H.28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Ceramique de BruxellesEen art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#331V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#44Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51RodaniaDrie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#293“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#325C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#138Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten- en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#36Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#154Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.
Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114Teo“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#215Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.
Presse-papier en verre polychrome italien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#239Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#382Vic Van Berckelaer“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#326Wilfried Pas“Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.
“Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#207Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#64Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#286Alice Frey“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#303‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Edward Van Esbroeck“Symbolistische voorstelling met drie personages”. Olieverf op doek.
”Représentation symbolique de trois personnages. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 500 / 600




