Similar lots by type
-
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#534
Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30/50 -
#664Jaak Van Wijck
“Landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#7L. Van Boeckel
Een smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#425
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met saffier gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux petits brillants.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 150/250 -
#284C. Van Rekem
“Twee veenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux vues des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50 en 50 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#127Pierre Benoit
“L’atlantide”. Geïllustreerd met 24 etsen van Lobel-Riche. Ed. Albin Michel. Parijs, 1922. Paperback-editie en later ingebonden in leder.
“L’Atlantide”. Livre illustré de 24 eaux fortes par Lobel-riche. Ed. Albin Michel Paris, 1922. Reliure cuir plus récente.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#307
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#392
“Stilleven met eieren” & “Hollandse marine” Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Nature morte aux oeufs” et “Marine hollandaise”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#192Arthur Bouvier
“Marine.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35,5 x 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#474Hütten
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#790
Een rond bijzettafeltje van onyx op centrale poot.
Table de gigogne ronde en onyx sur pied central.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#747
Een kleine Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout.
Petit socle chinois en bois de fer sculpté.No longer availableEstimate: € 50/70