#607
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
#650
#384
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
#261
#357
Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
#213
#603Hutschenreuther
Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
#538
#608
#702
#27
Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50/60 -
#40
A pair of 18 karat white and yellow gold earrings and matching ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 300/400