#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
#73Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#150Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
#50Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
#118Een paar vazen van zamak.
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#327Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#304Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Bewolkt dorpszicht langs de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village et l’Escaut avec des nuages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50 / 80