Other lots in this auction
-
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#302Een lot van tien lithografieën, herdrukken van XIXde eeuwse Franse voorstellingen met betrekking tot het Napoleontische leger.
Un lot de dix lithographies, réimpressions françaises en relation avec l’armée de Napoléon.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#450Een lot fantasie juwelen waaronder halssnoeren broches en oorbellen. Een roestvrijstalen dameshorloge van Pontiac en een herenhorloge van Roamer.
Un lot de bijoux fantaisie, comprenant des broches, des colliers et des paires de boucles d’oreilles. Egalement une montre pour dames en acier inoxydable Pontiac et une montre pour hommes Roamer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#129Julien Creytens“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#127Een jardinière van Cantonporselein. XIXe eeuw. Met messingen voet.
Une jardinière en porcelaine Canton. XIXème siècle. Pied en laiton.No longer availableDim. 16 x 29 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#253Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met telkens vijf lichtpunten.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Rococo, à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#83Een paar fijn gesculpteerde netsuké’s, waarbij één in de vorm van een Fo-hond en de andere in de vorm van een man met een drakenmasker. Beide gesigneerd.
Une paire de netsukes, dont un sous forme de chien Fô, l’autre sous forme d’homme à masque à dragon. Signés.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.No longer availableDim. 33 x 53 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240

