#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#798Een paar natuurstenen honden.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#797Een paar stenen leeuwen.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#787Een sobere houten hallbank.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#717“De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.
“Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Een lot van zes verschillende verrekijkers.
Lot de six jumelles différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#409Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.
#82Een houten braserotafel met brasero van gedreven messing.
Table de brasero en bois et brasero en laiton repoussé.No longer availableDim. Ø 79 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#343Een dubbele Nike op marmeren zuiltje naar een werk van Dali. Genummerd. Zuiltje onderaan beschadigd. We voegen er een terracotta plaquette met een afbeelding van Aesculapius aan toe.
Niké double sur colonnette en marbre d’après une oeuvre de Dali. Numérotée. Dégât en bas. Nous ajoutons une plaquette en terre cuite représentant Aesculapius.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.
#514Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900