#396Twee scheepskaraffen van kleurloos geslepen glas in verschillende hoogtes.
#47Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
#490Fassianos, Daum FranceHoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#552Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de cristaux et de verrerie comprenant trois carafes diverses, une verseuse et un panier.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#417Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Plat en porcelaine de Chine à décor polychrome décoré de l’armorie de Namur sur le plat et de geisha et de fleurs dans des cartouches sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 400 / 420 -
#665Een paar armstoelen van notenhout in Engelse stijl. Rechte poten, lichtgebogen ruggen met twee spijlen. Losse kussens met lichte stof bekleed. XIXde eeuw.
Paire de fauteuils en noyer de style anglais. Pieds droits et dos légèrement courbés à deux lattes. Coussins amovibles recouverts de tissu clair. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#3Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.
Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293“Paus”. Een buste van donkergepatineerd brons met afneembare hoed.
“Pape”. Buste en bronze à patine foncée. Avec chapeau amovible.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#61Drie in elkaar passende houten plateaus, ingelegd met ivoor.
#572Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee driedelige kaststellen, twee kraagvazen en een dekselvaas zonder deksel.
Lot de faïence de Delft comprenant de deux garnitures de cheminée trois pièces, deux vases évasés et une potiche sans couvercle.No longer availableEstimate: € 50 / 80