Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Russiche iconen, waarvan één met koperen rizza.

Twee Russische iconen, waarvan één met koperen riza.

Deux icônes russes dont une avec riza en cuivre.
Dim. 35 x 29 & 27 x 22 cm
SKU: 3005170471.
Category: Icoon.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #620

    “Moeder Gods van Vladimir”. Een Russisch icoon naar rond 1800.

    “Mère de Dieu de Vladimir”. Une icône russe, d’après un exemple de +- 1800.
    No longer available
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #96

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #542
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #469

    Een zwarte vaas met bloemendecor van Booms glas.

    Un vase en verre de Boom noir, décor fleuri.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #527
    Kaiser

    Een groep met twee jachthonden van meerkleurig biscuit. Gemerkt.

    Un groupe de biscuit polychrome représentant deux chiens de chasse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Toiletgarnituur van kristal met een verguld bladmotief. Waarschijnlijk Val Saint-Lambert.

    Garniture de toilette en cristal à motif de feuillage doré. Probablement Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #129
    Paule Bisman
    Period: 1897-1973

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #430

    Een houten koffertje met bekleding van gedreven tin en koper.

    Un coffret en bois avec détails en étain et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #207
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #571
    Nimy

    Een jardinière van monochroom wit aardewerk in de vorm van een zwaan.

    Une jardinière en faïence blanche monochrome en forme de cygne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #132

    Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.

    Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 & 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More