#648
#345
Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.
#502Mimmo Rotella
#346
Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20/30 -
#666
Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#545
Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#112A. Vermont
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600/800 -
#556
#689Théo Verschaeren
#29R. Brogniet
#330
Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
An oak gateleg table with 6 legs.No longer availableDim. 70x97x91 cmEstimate: € 80/120