Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee sets antilopenhoorns.

Twee sets antilopenhoorns.

Deux paires de cornes d'antilope.
39
29 & 25 cm
Estimate: 80120
Catalogue #39
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22

    Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.

    Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    "Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #63

    Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.

    Une geisha avec shamisen de faïence multicolore. Fêlure capillaire à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #132

    Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.

    Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm - 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #207

    Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.

    Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #173
    Kaiser Porzellan

    Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #174

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #204

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More