Other lots by Val St. Lambert
-
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
Un pied de lampe en cristal coloré.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#227Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#649Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#631Val St. LambertEen vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé mauve. Marqué.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#337Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.No longer availableDim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Val St. LambertEen paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#614Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
Un ensemble de huit éléments de toilette en cristal clair et ambré.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#684Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.
Un lot varié d'encriers en verre et en cristal, dont un monté sur une coquille.No longer availableDim. h: 4,5 - 12,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#678Een kleurloos kristallen designvaas. Gemerkt en genummerd onderaan.
Un vase design en cristal incolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#667Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
Un vase en cristal bleu, allant d’incolore au rouge.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#627Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.No longer availableDim. h: 16 & 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#520Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een lot inktpotten en toebehoren, grotendeels met kristallen recipiënten en zwart marmer en enkele stukken van bakeliet.
Un lot d’encriers et accessoires, principalement avec des récipients en cristal et du marbre noir et quelques pièces de bakélite.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#426Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579Een vaas van kwikglas en smeedijzer.
Un vase en verre au mercure et en fer forgé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 85 -
#639Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. (h: 48 cm)Estimate: € 80 / 100 -
#476Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.
Une table violon en chêne sur un pied sculpté.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#670Een handgemaakte driedelige bordenset van glasfusie met bijpassend vierdelig bestek.
Un ensemble d'assiettes en fusion de verre en trois pièces faites à la main avec des couverts en quatre pièces assortis.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#400Een kippenpak. Carnavalskostuum.
Costume de poulet pour carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#472de ...“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een lot van zes porseleinen apothekerspotten met een Japans decor van vogels.
Un lot de six pots de pharmacie en porcelaine avec un décor japonais d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#191Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir, model Faust. Met certificaat en stofzak.
Un sac à main en toile de cuir, modèle Faust. Avec certificat et sac anti-poussière.No longer availableEstimate: € 330 / 380 -
#452Katsuhika Masahisa“The romance of the three kingdoms”. Een Japans vouwboekje met houtsnedes. Tijdperk Meji.
La romance des trois royaumes . Un livret pliable japonais avec des gravures sur bois. Epoque Meji.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#316Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#355Een lot van veertien inktpotjes e.d. in diverse uitvoeringen van porselein en aardewerk.
Lot de quatorze encriers et similaires dans divers modèles de porcelaine et de faïence.No longer availableDim. 5- 11 cmEstimate: € 40 / 60

