#287
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#675
Een opgezette kop van een reegeit.
#668
“Leeuwenkop”. Gesculpteerd notenhouten wandornament.
“Tête de lion”. Ornement mural en noyer sculpté.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#283
Een gepolychromeerde houten Madonna met kind. Mogelijk Filipijns, begin XIXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant” en bois polychrome. Philippines (?), début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#811Val St. Lambert
Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#264Henri Joseph Pauwels
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
#114
Russische icoon met Sint-Nicolaas de Wonderdoener, geflankeerd door Christus en Maria. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas le Miraculeux, flanqué du Christ et d Marie. Lourdement dorée et avec peinture à la façon du cloisonné sur la bordure. XIXe siècle.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000