Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee sierschalen van meerkleurig aardewerk van Rouen, waarbij een XIXe eeuwse en een XXe eeuwse.

Twee sierschalen van meerkleurig aardewerk van Rouen, waarbij een XIXe eeuwse en een XXe eeuwse.

Deux plats décoratifs en faïence polychrome de Rouen, l’un du XIXe, l’autre du XXe siècle.
Dim. Ø 24 en 33 cm
SKU: 1003200033.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #387

    Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.

    Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #540
    Tesla

    Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.

    Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #183
    Val St. Lambert

    Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.

    Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 340 / 400
  • #793

    Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.

    Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #42

    Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.

    Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 & 15 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een paar antieke popjes met biscuit hoofden en blauwe geverfde ogen. Lijf van textiel met porseleinen handen. Originele kleding (Duits?).

    Paire de petites poupées anciennes aux têtes en biscuit et aux yeux bleus peints. Corps en textile et mains en porcelaine. Vêtements d’origine (Allemands?).
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #362

    “Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.

    “Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.

    Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #771

    Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.

    Lot de 23 oeufs en différents minéraux et de différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #69

    “Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #457

    Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.

    Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.

    Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.
    No longer available
    Dim. 14 x 54 cm
    Estimate: € 550 / 600
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More