#751Een lot van zes kleine houten koekoeksklokjes. Sleuteltjes en slingertjes manco.
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
#698Een geslepen kleurloos glazen karaf.
#851Een lot kleine klokjes, waarbij vijf met handbeschilderde houten wijzerplaten en één klokje met een decor van M. I. Hummel. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de petites pendules, dont cinq à cadrans en bois peints à la main et une pendule à décor par M.I. Hummel. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150