Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.

Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.

Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.
Dim. h: 18 cm
SKU: 2603190837.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #837
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279
    L. Wolter

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    “Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.

    ”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #347
    Guerin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.

    Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #396

    Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Trois petites tables cygogne, style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 61 x 40 cm
    Estimate: € 60
  • #868

    Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.

    Une cruche et un vase en opaline polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #467

    Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.

    Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #454
    Emmanuel Noterman
    Period: 1808 - 1863

    “Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #676

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #206

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #343

    Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.

    Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More