#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#820Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.
Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#839Een bol vaasje en een cilindervaasje van Japans porselein. Een haartje in de cilindervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en un vase cylindrique en porcelaine japonaise. Un cheveu dans le vase cylindrique. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 en 13 cmEstimate: € 40 / 60