#287
“Oeil de boeuf”. Vierkant met inlegwerk.
#800
Een grote trumeauspiegel, bovenaan versierd met lauwerkransen en -guirlandes.
#303
Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
#699
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
#165
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 950 / 1100 -
#127
#107
Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.No longer availableDim. 150,8 + 60,3 gramEstimate: € 50 / 80 -
#132Simonin Gerard
“Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#639Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934
#136
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140