Une bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 350 / 450 -
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#562“Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.
”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
#382Van Laken“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400