Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.

Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.

Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.
Dim. h: 35 & 38 cm
SKU: 1112180677.
Categories: Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #677
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #797

    Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #399

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #765

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #654

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #645

    Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 256 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 - 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #705

    Een zesdelig Satsuma theeservies.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #600

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.

    Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #420

    Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.

    Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 - 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #624

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #760

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.

    Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #95

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.
    No longer available
    Dim. 19,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #526

    Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.

    Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.
    No longer available
    Dim. 184 x 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #588

    Een schotel van Japans porselein met een blauw op wit decor van een ree in een landschap in het plat en bloemen op de vleugel.

    Un plat en porcelaine japonaise, décor bleu sur blanc d’un cerf dans un paysage sur le plat, des fleurs sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #475

    Een rond gechromeerd bijzettafeltje met glazen blad naar het ontwerp van Eileen Gray.

    Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm, h 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #400

    Een lot 18 karaats geel smeltgoud.

    Un lot d’or à fondre jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 20,59 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #523

    Een lot van vier vazen van Chinees porselein met decors van kostbaarheden in oplopende veilingen. Onderaan gemerkt.

    Un lot de quatre vases en porcelaine de Chine, décors d’objets précieux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.

    ”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.

    Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #337
    Kaiser

    Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.

    Deux lévriers et une mère et son enfant.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #522

    “Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #810

    Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.

    Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More