#401Een verzilverd metalen vogeltje.
#488ChristofleEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.
#251Een zilveren inktstel met twee kristallen inktpotten en een kandelaartje (schade). Ovale plateau met opengewerkte guirlanderand. Diverse Engelse keuren w.o. Elkington & Co met jonge Victoria. Met inscriptie: “In remembrance of July 3rd & July 12th 1873 from F.H. & C. P-T.”.
Un double encrier en argent avec deux récipients en cristal et un chandelier (dommage). Plateau ovale avec bord de guirlande ouvert. Divers poinçons anglais, comme Elkington & Co avec la jeune Victoria. Avec l'inscription: En souvenir du 3 juillet & 12 juillet 1873 de FH & C. PT. ”.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100
#760Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
#388Een antieke vogelkooi. Op tafeltje met glazen bladen.
Une cage à oiseaux antique. Sur une table avec des tablettes en verre.No longer availableDim. h: 120 + 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#17Een gesculpteerde ebbenhouten bureaukalender versierd met een drakenmotief, voorzien van een kalender, een thermometer en een zakhorloge (slijtage) aan een haakje. Begin XXste eeuw.
Un calendrier de bureau en ébène sculpté décoré d'un motif de dragon, avec un calendrier, un thermomètre et une montre de poche (usure) sur un crochet. Début du XXème siècle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.
#385Emporia Armani Ar-O259Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
#426Een oude, lage ladderback chair.
#788Een paar met zink beklede houten afzetpaaltjes.
Une paire de poteaux de barrière en bois zingué.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1908 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500