Similar lots by type
-
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#676
Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 94 x 200 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#820
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50 / 80 -
#277
Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.
Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#224Evald Nielsen
Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#741
Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.
Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cm & ø: 30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#530
Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#244
Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#281
Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140 / 180 -
#106
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40 / 50 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#239
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120 / 180 -
#669Frans RondaPeriod: 1899 - 1976
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147
Een art deco vrouwenbeeld van zamac en marmer.
Statue d’une femme art déco en régule et marbre.No longer availableDim. 33 x 55 x 16 cmEstimate: € 140 / 180 -
#680
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#454
Een poppenwagen van ijzer en hout.
Charrette de pouppé en fer et bois.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 60 / 70 -
#781
Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30 / 50 -
#554Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343
Koperen boogschutter op een stuk natuursteen.
Tireur d’arc en cuivre sur base en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729
Een piedestal van grijs marmer met bronzen monturen.
Piédestal en marbre gris aux montures en bronze.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#37
Een zwartgelakte houten muziekdoos voor het afspelen van metalen platen. Kleine beschadiging.
Boîte à musique en bois laqué noir avec des disques en métal. Petit dégât.No longer availableDim. 18 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#778
Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen.
Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120